Samsung Galaxy Note 20 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy Note 20 duvar kağıtları pastel renkler tasarlanmış, duvar imajlarından oluşan görsellerden oluşuyor. Samsung ‘un 2020 amiral gemi telefonlarından olan Samsung Galaxy Note 20; güçlü donanımı, kalemi, kamerası, şık tasarımı ve ara tonlarının duvar kağıtlarına yansıdığını görüyoruz.

Canlı ve pastel renklerin oluşturduğu duvar görsellerinden oluşan duvar kağıtları telefonun tasarımı, renklerini ve kullanılan ekranın renk kabiliyetini ön plana çıkarıyor. Duvar tasarımı görsellerinin bir araya getirilerek oluşturulan duvar kağıtlarının telefonların ekranında oldukça güzel durduğunu söyleyebiliriz.

Ara pastel tonları hakim olduğu duvar görsellerinden oluşan duvar kağıtlarında, mavi, turuncu, mor renklerin yoğun olarak kullanıldığını söyleyebiliriz. 3088×3088 piksel çözünürlüğe sahip duvar kağıtlarının kare ekran yapısında olduğunu belirtelim.

Toplam 10 adet görselden oluşan duvar kağıtları farklı renk geçişlerine ve güzel sıcak tonlara sahip. Toplam 32.5 MB büyüklüğünde Samsung Galaxy Note 20 duvar kağıtlarını en altta yer alan butonla basarak Google Fotoğraflar araçılığıyla indirebilirsiniz.

Samsung Galaxy Note 20 Duvar Kağıtları

  • Cihazın Adı: Samsung Galaxy Note 20
  • Dosya Adı: Samsung Galaxy Note 20 Duvar Kağıtlar
  • Toplam Dosya Boyutu: 32.5 MB
  • Duvar Kağıdı Sayısı: 10 adet
  • Çözünürlük: 3088×3088 piksel

Samsung Galaxy Note 20 Duvar Kağıtları İndir

YORUM ALANI

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!