Samsung Galaxy Note 7 Fotoğrafları Ortaya Çıktı

Lansmana sayılı günler kala Samsung’un yeni amiral gemi telefonu olan Galaxy Note 7 fotoğrafları ve iris tarayıcı özelliği ile ilgili bir video ortaya çıktı.

Yeni çıkan görüntülere göre telefonun ön yüzünde ekranın sağa ve sola kavis yaptığı ve İris tarayıcı için olduğu düşünülen bir çok sensör yer aldığı görünüyor.

Telefonun araka yüzünün de Galaxy Note 5 den farklı olarak düz bir yapıda tasarlanmış. Ayrıca telefonun alt tarafında da USB Tip-C konnektörü kullanılmış. Henüz kesin olmasa da bu konnektörün USB 3.1 standardını desteklediği düşünülüyor.

Ortaya çıkan görüntüler yanında bazı özellikleri de sızdı. Sızan özelliklere göre; 5.7 QHD (2160x1440p) çözünürlüğünde çift taraftan kavisli AMOLED ekran, Android 6.0 işletim sistemi, 4GB LPDDR4 RAM, Snapdragon 820 (veya SD821), 12MP arak 5MP çift sensörlü ön kameraya sahip olacak.

Buna ek olarak ayrıca Galaxy Note 7’de olduğu düşünülen İris tarayıcının da bir videosu paylaşıldı. Videoda Galaxu Note 7’yi kullanan kişi ön kamera vasıtasıyla gözlerini okutarak kilit ekranını açabiliyor. Bu video ile birlikte de Galaxy Note 7’nin İris tarayıcı özelliği de kesinleştiğini söyleyebiliriz.

https://youtu.be/AiNBpupkM2Y

YORUM ALANI

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!