Samsung Galaxy S10 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy S10 duvar kağıtları özel olarak tasarlanmış, akışkan ve tabloyu andıran renk karışımlarından oluşuyor. Samsung ‘un en yeni amiral gemi telefonu olan Galaxy S10; şık tasarımı, son teknoloji özellikleri ve pastel renkleri duvar kağıtlarına da ilham olmuşa benziyor.

Akışkan boyalara ve canlı su tasarımında renklere sahip olan duvar kağıtları telefonun renkleriyle ve tasarımı ile uyum sağladığı görülüyor. Ara tonların bir araya getirilerek oluşturulan yağlı boya karşımı şeklindeki duvar kağıtlarının ekranda oldukça güzel durduğunu söyleyebiliriz.

Akışkan yağlı boya karışımı veya fırçayla yapılmış bir tablo şeklinde olan duvar kağıtlarında mor, sarı, mavi, yeşil, kırmızının yoğun olarak kullanıldığını söyleyebiliriz. 3040×3040 piksel ve 2560×2560 piksel olamk üzere iki farklı çözünürlükteki duvar kağıtlarının kare yapıda olduğunu belirtelim.

Toplam 16 adet duvar kağıdından oluşan duvar kağıtları her biri farklı renklere ve güzel tonlara sahip. Toplam 33.9 MB büyüklüğünde Samsung Galaxy S10 duvar kağıtlarını görsellerin altındaki indir yazısına veya en altta yer alan butona tıklayarak indirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S10 Duvar Kağıtları

  • Cihazın Adı: Samsung Galaxy S10
  • Dosya Adı: Samsung Galaxy S10 Duvar Kağıtlar
  • Toplam Dosya Boyutu: 33.9 MB
  • Duvar Kağıdı Sayısı: 16 adet
  • Çözünürlük: 3040×3040 piksel, 2560×2560 piksel

Samsung Galaxy S10 Duvar Kağıtları İndir

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!