Samsung Galaxy S20 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy S20 duvar kağıtları canlı renkler tasarlanmış, çiçek ve baloncuk imajlarından oluşan görsellerden oluşuyor. Samsung ‘un 2020 amiral gemi telefonlarından olan Samsung Galaxy S20; güçlü donanımı ve kamerası, şık tasarımı ve seçilmiş ara tonlarının duvar kağıtlarına yansıdığını görüyoruz.

Canlı renklere sahip çiçek görselinden oluşan duvar kağıtları telefonun tasarımı, renklerini ve kullanılan ekranın renk kabiliyetini ön plana çıkarıyor. Çiçek tasarımı ve baloncuk görsellerinin bir araya getirilerek oluşturulan duvar kağıtlarının telefonların ekranında oldukça güzel durduğunu söyleyebiliriz.

Ara tonları hakim olduğu yaprak ve çiçek görsellerinden oluşan duvar kağıtlarında, mavi, mor, kırmızının yoğun olarak kullanıldığını söyleyebiliriz. 3200×3200 piksel çözünürlüğe sahip duvar kağıtlarının kare ekran yapısında olduğunu belirtelim.

Toplam 8 adet görselden oluşan duvar kağıtları farklı renk geçişlerine ve güzel sıcak tonlara sahip. Toplam 33.8 MB büyüklüğünde Samsung Galaxy S20 duvar kağıtlarını en altta yer alan butona basarak Google Fotoğraflar aracılığıla indirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S20 Duvar Kağıtları

  • Cihazın Adı: Samsung Galaxy S20
  • Dosya Adı: Samsung Galaxy S20 Duvar Kağıtlar
  • Toplam Dosya Boyutu: 33.8 MB
  • Duvar Kağıdı Sayısı: 8 adet
  • Çözünürlük: 3200×3200 piksel

Samsung Galaxy S20 Duvar Kağıtları İndir

YORUM ALANI

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!