Samsung Galaxy S21 Duvar Kağıtları

Samsung Galaxy S21 duvar kağıtları partikül efekti ile tasarlanmış, canlı renkli görsellerden oluşuyor. Samsung ‘un 2020 yılı son çeyreği amiral gemi telefonlarından olan Samsung Galaxy S21; güçlü donanımı, güncel yazılım, kamerası, estetik tasarımı ve ara tonlarının duvar kağıtlarına yansıdığını görüyoruz.

Canlı ve pastel renklerin oluşturduğu duvar kağıtları telefonun tasarımı, renklerini ve kullanılan ekranın renk kabiliyetini ön plana çıkarıyor. Toz efekt ile oluşturulan görseller, akışkanlar dinamiği ve doğadaki hareketlerin imajını oluşturan duvar kağıtlarının telefonların ekranında oldukça güzel durduğunu söyleyebiliriz. Duvar kağıtlarının arka fona sahip olmasından dolayı özellikle AMOLED ekranana sahip cihazlarda çok daha iyi durduğunu belirtelim.

Can pastel tonları hakim olduğu duvar kağıtlarında, mavi, kırmızı, mor, haki yeşili renklerin yoğun olarak kullanıldığını söyleyebiliriz. 3200×3200 piksel çözünürlüğe sahip duvar kağıtlarının kare yapıda olduğunu belirtelim.

Toplam 12 adet görselden oluşan duvar kağıtları farklı renk geçişlerine ve ara sıcak tonlara sahip. Toplam 110.4 MB büyüklüğünde Samsung Galaxy S21 duvar kağıtlarını en altta bulunan butona basarak Google Fotoğraflar aracılığı ile indirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S21 Duvar Kağıtları

  • Cihazın Adı: Samsung Galaxy S21
  • Dosya Adı: Samsung Galaxy S21 Duvar Kağıtlar
  • Toplam Dosya Boyutu: 110.4 MB
  • Duvar Kağıdı Sayısı: 12 adet
  • Çözünürlük: 3200×3200 piksel

Samsung Galaxy S21 Duvar Kağıtları İndir

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!