Samsung Galaxy S22 Bildirim Sesleri

Samsung Galaxy S22 bildirim sesleri, telefonun tasarımsal çizgileri stereo ses sistemi ile uyumlu modern tonlara hakim melodilerden oluşmaktadır. Genel olarak polifonik ve güçlü tonların bulunduğu bildirim seslerinin firmanın yıllardır süregelen seslerin modern yorumlarını içermektedir.

İlk bölüm Samsung’un klasik “Galaxy” kategorisi olarak adlandırdığı bildirim seslerinden oluşuyor. Toplam 13 adet melodi bulunan bu kategorideki dosyaların toplam boyutu 291 KB olarak ölçeklenmiştir. Tamamı MP3 formatından olan bildirim seslerinin ses çözünürlüğü 128 Kbps / 16 bits ve ses örnekleme oranı 44.1 Khz olarak üretilmiştir.

Bildirim seslerini aşağıda yer alan ses oynatıcısından dinleyebilir ve oynatıcının en sağ tarafından yer alan indirme ikonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Web tarayıcı izinlerinden solayı bezen yeni sekmede açılan oynatıcından da bildirim seslerini dinleyebilir ve oynatıcının en sağındaki “üç nokta ikonuna” tıklayarak da bildirim seslerini indirebilirsiniz. Ayrıca Galaxy S22 zil sesleri ve duvar kağıtları sayfalarını ziyaret ederek multimedya içeriklerine ulaşabilir ve sevdiğiniz duvar kağıdı veya bildirim seslerini indirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S22 Bildirim Sesleri

 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!