Samsung Galaxy S23 Zil Sesleri

Samsung Galaxy S23 zil sesleri, telefonun stereo ses sistemi ile uyumlu modern tonlara hakim çoğunluğu polifonik melodilerden oluşmaktadır. Firmanın dinamik ve enerjik silüetini yansıtan zil sesleri yıllarca kültleşmiş Samsung melodilerinin modern yorumlarına sahip diyebiliriz.

İlk bölüm Samsung’un klasik “Galaxy” kategorisi olarak adlandırdığı zil seslerinden oluşuyor. Toplam 22 adet melodi bulunan bu kategorideki dosyaların toplam boyutu 5.9 MB olarak ölçeklenmiştir. Tamamı MP3 formatından olan zil seslerinin ses çözünürlüğü 128 Kbps / 16 bits ve ses örnekleme oranı 44.1 Khz olarak üretilmiştir.

Zil seslerini aşağıda yer alan ses oynatıcısından dinleyebilir ve oynatıcının en sağ tarafından yer alan indirme ikonuna tıklayarak indirebilirsiniz. Web tarayıcı izinlerinden solayı bezen yeni sekmede açılan oynatıcından da zil seslerini dinleyebilir ve en sağındaki “üç nokta ikonuna” tıklayarak da zil seslerini indirebilirsiniz. Ayrıca Galaxy S23 bildirim sesleri ve duvar kağıtları sayfalarını ziyaret ederek multimedya içeriklerine ulaşabilir ve sevdiğiniz duvar kağıdı veya bildirim seslerini indirebilirsiniz.

Samsung Galaxy S23 Zil Sesleri

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!