Samsung Galaxy S6 ve S6 edge Marshmallow güncellemesi başladı

Samsung’un amiral gemi telefonları olan Galaxy S6 ve S6 edge Marshmallow güncellemesi 15 Şubat tarihi ile başladı.

Geçtiğimiz günlerde belli bölgelerde dağıtmaya başlayan Marshmallow güncellemesi, Galaxy S6 ve S6 edge kullanıcıları tarafından merakla bekleniyordu.

Bugün Samsung’un resmi sitesinde yayınlanan habere göre Dünya çapında Galaxy S6 ve S6 edge Marshmallow güncellemesi başladıklarını bildirdi. Güncellemenin OTA yoluyla aşamalı olarak dağıtılmaya başladıklarını belirten Samsung kısa bir süre sonra bütün Galaxy S6 ve S6 edge sahipleri güncellemeyi alacaklarını belirtti.

Yeni güncellemede TouchWiz arayüzünde gelişmelerin ve rötuşların ve en son güvenlik düzeltmelerinin yapıldığı bildiriliyor. Ayrıca Android Marshmallow güncellemsi ile gelen uygulama izinleri, batarya tasarrufu (DOZ) gibi özelliklerin de Galaxy S6 ve S6 edge Marshmallow güncellemesi ile geleceğini belirtelim.

Ayrıca Samung Galaxy S6 edge’nin Marshmallow güncellemesi ardından kabisli olan bölüme bazı özellikler eklediğini de açıkladı. Yani gelen özellikleri merak ediyorsanız aşağıdaki fotoğrafları inceleyebilirsiniz.

Samsung Galaxy S6 ve S6 edge Marshmallow güncellemesi başladı_001Samsung Galaxy S6 ve S6 edge Marshmallow güncellemesi başladı_002Samsung Galaxy S6 ve S6 edge Marshmallow güncellemesi başladı_003Samsung Galaxy S6 ve S6 edge Marshmallow güncellemesi başladı_004Samsung Galaxy S6 ve S6 edge Marshmallow güncellemesi başladı_005Samsung Galaxy S6 ve S6 edge Marshmallow güncellemesi başladı_006

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!