Ana SayfaHaberSamsung...

Samsung Galaxy S7, S7 edge ve S7 edge+ aynı anda tanıtılacak

Geçtiğimiz günlerde Samsung’un Samsung Galaxy S7, S7 edge ve S7 edge+ modelleri çıkaracağı ve bunları çeşitli boyut ve tasarımsal farklılığa sahip olacağı gündeme gelmişti.

Bugün ise sızıntı bilgileri ile ünlü @evelaks Twitter sayfası üzerinden Samsung Galaxy S7, S7 edge ve S7 edge+ modellerinin geleceğini doğruladı.

Ayrıca yayınlanan görselde su damlalarının olması da akıllara “Galaxy S7’lerin suya dayanıklı mı olacak?” olacak sorusunu getirdi. Kesin bir bilgi tok nacak Galaxy S7 modellerinin suya ve toza karşı dayanıklı olacağını söyleyebiliriz.

Bu telefonlardan Galaxy S7 5.1-inç, Galaxy S7 edge 5.5 ve Galaxy S7 edge+ 5.7/6.0-inç ekran boyutlarında bekleniyor.

Galaxy S7 normal bir telefon tasarımı ile gelirken Galaxy S7 edge ve Galaxy S7 edge+’ın ekranı yine kavisli olacak. Samsung belki edge telefonlarda bazı sürprizlerle karşımıza çıkabilir.

Samsung Galaxy S7, S7 edge ve S7 edge+ aynı anda tanıtılacak

3 farklı model olmasına karşın 2 ayrıda işlemci olacağı biliniyor. Samsung pazarlama stratejisine göre bazı bölgelerde Exynos 8890, bazı bölgelerde de SnapDragon 820 çipsetin kullanacak.

4GB LPDDR 4 RAM ile gelmesi beklenen Galaxy S7 aile son sızan bilgilere göre 12 MP arka kamera sahip olacak.

Teknolojinin ve mobil sektöre seyrine göre de Galaxy S7’de USB 3.0 Typ-C konnektör, 2.5D (oval ekran) ekran ve 3D (basınca duyarlı) ekran olacağı düşünülüyor.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!