Samsung, PixCell LED Teknolojisini Duyurdu [Video]

Otomotiv endüstrisinde, aktif güvenlik son yıllarda büyük bir odak noktası haline geldi. Sürücülere akıllıca yön bulan ve tehlikeyi öngören çözümler sunarak yardımcı olmak ve genel sürüş deneyimini iyileştirmek için, endüstrinin çeşitli alanları aktif güvenliği merkeze alan teknolojiler geliştirmeye çalışıyor.

Otomotiv aydınlatma endüstrisinden ortaya çıkacak bu hattaki en umut verici yeniliklerden biri, değişen hava ve trafik ortamlarına uyum sağlayarak sürücülerin görünürlüğünü en üst düzeye çıkarmak için otomobilin farlarındaki ışığı otomatik olarak ayarlayan Adaptif Sürüş Huzmesidir (ADB).

Samsung‘un yarı iletken üretimindeki birinci sınıf uzmanlığı kullanılarak tasarlanan Samsung‘un PixCell LED‘i, ADB için türünün ilk örneği olan bir aydınlatma çözümüdür. Silikon duvarlı 100’den fazla bağımsız olarak adreslenebilir ışık parçasını tek bir LED çipte birleştiren PixCell LED, sürücülere daha fazla yol görüşü sağlayan olağanüstü iyi hedeflenmiş, yüksek kontrastlı aydınlatma sağlar. Karanlıkta, yağmurda veya siste PixCell LED, dünyanın dört bir yanındaki sürücülere eve daha güvenli ve daha akıllı yollar sunmak için tasarlanmış son teknoloji bir ADB çözümüdür.

Daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki videoya bir göz atın.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!