Ana SayfaHaberSamsung...

Samsung SERIF TV (Dekoratif TV) Detayları

Samsung’un Fransız tasarımcı Ronan ve Erwan Bouroullec ile geliştirdiği SERIF TV, Dekoratif TV anlayışını bizlerle buluşturuyor. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte panel ve donanım tarafındaki geliştirmeler tasarımsal olarak yaklaşan ilk televizyon.

Samsung SERIF TV (Dekoratif TV)

Beyaz, koyu mavi ve kırmızı olmak üzere toplam 3 farklı renk ve 40″, 32″ ve 24″ olmak üzere de 3 farklı boyut seçeneği mevcut. Televizyonun boyutlarına göre çözünürlükleri de fark ediyor. 40-inç’lik model 4K Ultra HD, 32-inç’lik model Full HD, 24-inç’lik model ise HD çözünürlüğünde.

Samsung SERIF TV (Dekoratif TV) Detayları

Bütün modellerde Dolby Digital Plus ses desteği, 2/3 adet HDMI port (40″ lik modelde 3 tane), Samsung Smart TV arayüzü, 4-çekirdekli işlemci, WiFi 802.11 AC, 20 Watt’lık 2 Kanal, 120 Motion Rate (MR) özellikleri mevcut. Bourollec kardeşler SERIF TV’ye “perde mod” adında bir başlangıç ekranı ile TV boştayken saat, fotoğraf galerisi veya hareketli bir duvar kağıdı oynatabiliyor.

En ince ayrıntısına kadar özenle düşünülmüş olan SERIF TV’nin arka tarafında kabloları vs gizlemek için özelleştirilebilir bir kumaş kullanılıyor. Kumandasına kadar özel olarak tasarlanan televizyona ek bir bacak aparatı takılarak ayakta durabildiği gibi yassı alt tarafı ile düz bir zemin üzerinde de durabiliyor.

Samsung SERIF TV (Dekoratif TV) Detayları

Gerçekten son dönemde gördüğüm en güzel televizyonlardan biri olan “SERIF”, üst tarafın dekoratif eşyalar koymak için geniş yapılı olası, başlangıç ekranının özelleştirilebiliyor oluşu, ekranın köşelerinin oval olması ve sanki görüntü bir perdeye yansıtılıyor izlenimi vermesi ile oldukça hoş durduğunu söyleyebilirim. Türkiye için şuan satışı yapılmayan televizyonun yurt dışında $1,499 fiyat etiketi ile satıldığını belirtelim.

https://youtu.be/0QYF5TF_sdQ

https://youtu.be/61zHAXlLV6Y

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!