Ana SayfaHaberSamsung'un...

Samsung’un Galaxy Unpacked Serisinin Kapsamlı Sızıntıları Ortaya Çıktı

Samsung’un Galaxy Unpacked Serisinin Kapsamlı Sızıntıları Ortaya Çıktı

Samsung’un Galaxy Unpacked Serisinin Kapsamlı Sızıntıları Ortaya Çıktı

Samsung’un Galaxy Unpacked Serisinin Kapsamlı Sızıntıları Ortaya Çıktı

Samsung‘un yaklaşan Unpacked etkinliğinden önceki bir dizi sızıntının en sonuncusu, şimdiye kadarki en kapsamlı sızıntı. Katlanan telefonlar, birkaç Wear OS akıllı saat ve yeni kulaklıklar piyasaya çıktı. Ancak artık yeni renk çeşitleri de dahil olmak üzere daha fazla yeni ürünü görebiliyoruz. Tanınmış sızıntı yapan Evan Blass, 11 Ağustos’ta gerçekleşmesi beklenen sanal etkinlikte ilk çıkışını yapacak olduğu iddia edilen Samsung cihazlarının bir grup GIF’ini tweetledi.

Ekranda, Blass’ın daha önce Haziran ayı sonlarında fotoğraflarını paylaştığı katlanabilir Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3; Samsung’un Nisan ayında görücüye çıkan 700 doların altındaki sağlam telefonun takipçisi Galaxy S21 FE; yakın zamanda sızdırılan Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic akıllı saatler de; ve şirketin büyüyen kablosuz kulaklık serisine en son eklenen Galaxy Buds 2.

Samsung’un yaklaşan Unpacked etkinliğinden önceki bir dizi sızıntının en sonuncusu, şimdiye kadarki en kapsamlı sızıntı. Katlanan telefonlar, birkaç Wear OS akıllı saat ve yeni kulaklıklar piyasaya çıktı – ancak artık yeni renk çeşitleri de dahil olmak üzere daha fazla yeni ürünü görebiliyoruz. Tanınmış sızıntı yapan Evan Blass, 11 Ağustos’ta gerçekleşmesi beklenen sanal etkinlikte ilk çıkışını yapacak olduğu iddia edilen Samsung cihazlarının bir grup GIF’ini tweetledi.

Ekranda, Blass‘ın daha önce Haziran ayı sonlarında fotoğraflarını paylaştığı katlanabilir Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3; Samsung’un Nisan ayında görücüye çıkan 700 doların altındaki sağlam telefonun takipçisi Galaxy S21 FE; yakın zamanda sızdırılan Galaxy Watch 4 ve Galaxy Watch 4 Classic akıllı saatler de; ve şirketin büyüyen kablosuz kulaklık serisine en son eklenen Galaxy Buds 2.

Tarihe geçilecek bir şey varsa, Unpacked’e kadar muhtemelen daha fazla sızıntı ve teaser (Samsung’un kendisinden dahil) göreceğiz. Gerçek olay etrafında döndüğünde, ne bekleyeceğiniz konusunda bilgili olmalısınız.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin