Sony Xperia PP10 MWC öncesi sızdırıldı

Sony Xperia PP10 MWC (Mobil Dünya Kongresi) öncesi görselleri sızdırıldı. Sony’nin en son tasarımına sahip olan Sony Xperia PP10, bu sene oldukça popüler olan 2.5D ekrana da sahip.

Sızıntı yapan ünlü haberci @evleaks’ın Twitter sayfasında yayınlanan Sony Xperia PP10 MWC öncesinde ilk defa görüntülendi.

Genel olarak Xperia Z5’in tasarım çizgilerine sahip olan telefon 2.5D ekranı, daha da ovalleştirilmiş çerçeveleri ve fırçalanmış metal görünümünde olan arka tarafı ile  Xperia Z5’den ayrılıyor.

Sony’nin en son tasarım diline sahip olan Sony Xperia PP10, tahminimizce orta seviye bir donanıma sahip olacak. Malzeme kalitesi olarak kendini bir adım daha ileri taşıyan Sony, oldukça güzel bir telefona imza attığını söyleyebiliriz.

Geçtiğimiz sene Samsung Galaxy A serisi ile gördüğümüz üst seviye malzeme orta seviye donanım konseptini, daha sonra HTC, One A9 telefonu ile benimsemişti. Anlaşılan Sony’de bu yönde adımlar atarak Sony Xperia PP10 adında orta seviye donanımli, üst seviye tasarım ve malzeme kalitesine sahip bir telefon çıkartacak gibi görünüyor.

Sızdırılan görüntü Sony tarafından onaylanmadı. Sony’nin gerçek telefonlarını ancak MWC’de görebiliriz. Bir kaç gün sonra, Sony’nin etkinliğinde böyle bir telefonun olup olmadığını ve eğer varsa bu telefon diğer detaylarını ve teknik özelliklerini öğrenebileceğiz. Umarız gerçek bir telefondur, zira oldukça hoş duruyor.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!