Spotify, Apple Watch İçin Beklenen Oynatma Desteğini Getirdi

Apple Watch Spotify’ın nihayet potansiyelini karşılıyor. Müzik akışı hizmeti Apple Watch uygulamasını, şarkıları bileğinize indirme özelliği ile güncelledi ve iPhone’unuzun yakınınızda olmasına gerek kalmadan size gerçek çevrimdışı çalma olanağı sağladı. Favori bir çalma listesini elinizde tutarken koşuya çıkabilirsiniz.

Şarkıları veya podcast’leri Apple Watch’ta bularak, üç nokta düğmesine dokunarak ve “Apple Watch’a İndir” i seçerek indirebilirsiniz. İndirilenler bölümünde ilerlemeyi doğrulayabilirsiniz ve indirilen tüm parçaların adlarının yanında yeşil bir ok olacaktır.

Güncelleme, önümüzdeki haftalarda dünyanın her yerinden insanlara ulaşması gereken Apple Watch uygulaması için daha geniş bir güncellemenin parçası. Spotify, bunun özelliğin “ilk yinelemesi” olduğunu ve geri bildirim istediğini belirtti.

Özellik uzun zamandır geliyor. Spotify, 2017’de geliştirici Andrew Chang’i işe aldığında ilk olarak bir Apple Watch uygulaması konusunda ciddileşti, ancak resmi uygulamasının ilk yinelemesi uzaktan kumanda ile sınırlıydı. Daha sonraki bir güncelleme doğrudan akışı etkinleştirdi, ancak bu yalnızca hücresel veya WiFi bağlantınız olduğu sürece yararlıydı. Bu, Spotify’ı büyük ölçüde Apple Music ile aynı seviyeye getirir. Yalnızca müziğinize her zaman erişmek için servisler arasında geçiş yapmanız gerekmez.

YORUM ALANI

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!