Spotify HiFi Geliyor

Spotify bugün, Spotify HiFi adı verilen yeni bir üst düzey abonelik hizmetinin yanı sıra yeni içerik anlaşmaları ve içerik oluşturucular için özellikler de dahil olmak üzere diğer yeni özellikler ve güncellemeler sunmayı planladığını duyurdu. Şirket, Spotify HiFi‘nin bu yıl içinde seçili küresel pazarlardaki Spotify Premium abonelerine “CD kalitesinde, kayıpsız ses formatında” müzik dinlemelerine izin vereceğini söyledi.

Spotify, yüksek kaliteli müzik akışının sürekli olarak kullanıcıların en çok talep ettiği özelliklerden biri olduğunu ve yüksek kaliteli sesin gücünü duyurduğunu söyledi hatta canlı akış sırasında Spotify adına yorum yapmak için Billie Eilish’e bağlanarak bile.

Spotify ayrıca, HiFi hizmetinin Spotify Connect özellikli hoparlörler de dahil olmak üzere cihazlar arasında çalışacağını söyledi. Ve Spotify HiFi’yi Spotify Connect aracılığıyla daha fazla hayran için erişilebilir hale getirmek için dünyanın en büyük hoparlör üreticilerinden bazılarıyla birlikte çalıştığını söyledi.

Ancak Spotify’ın haberleri, fiyatlandırma, lansman tarihi ve hatta lansmanda yeni aboneliği hangi pazarların destekleyeceği gibi kullanıcıların gerçekten bilmek isteyeceği ayrıntılara ışık tuttu. Aboneliğin kendi başına Premium teklifinden daha pahalı olacağını biliyoruz, ancak kesin fiyat pazara göre değişecektir. Ayrıca Premium “eklenti” olarak da pazarlanacak.

https://youtu.be/W07MvWbuWkI

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!