Ana SayfaHaberSpotify,...

Spotify, Yeniden Tasarlanmış Kitaplıkta Gezinmeyi Kolaylaştıracak

Spotify‘ın geniş müzik ve podcast kütüphanesi en büyük gücüdür ancak aceleniz varsa, bu aynı zamanda en büyük dezavantajı da olabilir. Yıllardır, şirketin mobil uygulamalarındaki “Kitaplığınız” bölümü, her geçen gün büyüyen müzik koleksiyonlarımızı idare etmek için yeterli donanıma sahip değildi. Bugün Spotify, önümüzdeki hafta Android ve iOS kullanıcılarına sunulmaya başlanacak olan, tamamen yeniden tasarlanmış Kitaplığınız bölümüyle nihayet bu deneyimi modernleştiriyor.

Her şey şarkı, albüm ve podcast kitaplığınızı anında gözden geçirebilen basit bir arama kutusuyla başlar. Önceden, bu alt bölümlerin her birindeki arama kutularına erişmek için birkaç kez tıklamanız gerekirken, podcast’ler garip bir şekilde ayrı bir sütuna çevrilmişti. Yeniden tasarım, dinamik filtreleri hızlı bir şekilde eklemenize olanak tanıyarak, arama dizenizi herhangi bir albüm, sanatsal, çalma listesi ve podcast kombinasyonunu içerecek şekilde daraltmanın kolay bir yolunu sunar.

Büyük ölçüde geliştirilmiş arama işlevinin ötesinde, kolay erişim için dörde kadar çalma listesi, albüm veya podcast şovu sabitleyebileceksiniz. Yeni bir ızgara görünümü, koleksiyonunuzu keşfetmenin daha görsel bir yolunu da sunar. Ve son olarak, yeni sıralama seçenekleri var: İçeriğin alfabetik olarak, yaratıcı adına veya son zamanlarda oynattığınız her şeye göre görüntülenmesini seçebilirsiniz.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!