Ana SayfaHaberTwitter...

Twitter Blue Aboneliği Duyuruldu; İşte Detaylar

Twitter Tweetleri geri alma ve yer imlerine ekleme, bir okuyucu modu, renk teması seçenekleri ve daha fazlasını içeren yeni bir abonelik hizmeti olan “Twitter Blue“yu duyurdu.

Twitter, yeni aboneliği “Twitter‘daki deneyimlerini bir sonraki seviyeye taşıyacak özel özelliklere ve avantajlara erişim” vermek olarak tanımlıyor. Twitter Blue şu anda özellikleri:

  • Yer İşareti Klasörleri: Kaydedilmiş Tweetleri yönetmenin ve düzenlemenin bir yolu.
  • Tweeti Geri Al: Bir Tweeti yayınlanmadan önce önizleme ve gözden geçirme yeteneği. Kullanıcılar, “geri al”ı tıklamak için 30 saniyeye kadar özelleştirilebilir bir zamanlayıcı ayarlayabilir.
  • Okuyucu Modu: Uzun ileti dizileri için “daha güzel” bir okuma deneyimi, daha kusursuz bir görünüm için bunları okunması kolay metne dönüştürür.
  • Görsel Özelleştirme: Bir cihazın ana ekranı için özel bir uygulama simgesi ve bir dizi uygulama içi renk teması seçme yeteneği.
  • Özel Müşteri Desteği: Özel abonelik Twitter müşteri desteğine erişim.

Twitter, “geri bildirimleri dinleyecek ve zaman içinde abonelerimiz için daha fazla özellik ve avantaj oluşturacağını” açıkladı. Ayrıca özelliklerden haberdar olmak ve geri bildirim paylaşmak için yeni bir @TwitterBlue hesabı da var.

Twitter Blue Aboneliği Duyuruldu; İşte Detaylar

Bugünden itibaren Twitter Blue, Kanada ve Avustralya’da aylık 3,49 Kanada Doları veya 4,49 Avustralya Doları fiyatla kullanıma sunuluyor. Türkiye’de 30,99 TL olacak.

Şirket, bu ilk aşamanın, diğer ülkelerde piyasaya sürülmeden önce “Twitter deneyiminizi neyin daha özelleştirilmiş hale getireceğine dair daha derin bir anlayış kazanmasına” yardımcı olacağını söylüyor.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!