Ana SayfaHaberTwitter'a...

Twitter’a Sesli ve Görüntülü Görüşme Özelliği Gelecek

Twitter’a rakip platformların çıkmasıyla rekabetin arttı bu zamanlarda şirket tasarımcıları Twitter’a Sesli ve Görüntülü Görüşme özelliği üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Paylaşılan görselde Twitter’ın DM bölümüne Sesli Arama ve Görüntü Arama olarak iki seçeneğin olduğu görülüyor.

Twitter’da çalışan kıdemli tasarımcı Andrea Conway tarafından paylaşılan gönderide, akıllı telefonlar kullanılmak üzeri sesli ve görüntülü görüşme özelliğinin arayüzü görülüyor. Elon Musk’ın Twitter’ı satın almasından sonra gündeme getirdiği her şeyin uygulaması olarak nitelendirilen “X Uygulamasını” sürekli gündeme getirirken yeni özelliklerin geleceğinin de sinyallerini vermişti.

İlk olarak video ve metin uzunluğu gibi kısıtlamaları genişleten Elon, bu hamlesiyle uygulamanın sınırlarını genişleteceğinin sinyallerini vermiştir. Şimdi ise benzer platformlarda olan sesli ve görüntülü görüşme özelliklerini ekleyerek açıklarını kapatan Twitter, bu hamlesiyle beraber her şeyin uygulaması yapma yolunda ilk ciddi adımlarını attığını söyleyebiliriz.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!