Ana SayfaHaberVALORANT'ın...

VALORANT’ın Yeni Ajanı Astra İçin Tanıtım Videosu Yayınladı

Riot, Valorant‘ın 2. Bölümünün ikinci perdesini gerçekliğin kurallarını esnetebilecek başka bir karakterle başlatıyor. Geliştirici, savaş alanını kontrol etmek için “kozmosun enerjilerini” kullanan Ganalı bir ajan olan Astra‘yı ortaya çıkardı. Yerçekimi kuyuları, patlayıcı bulutsular ve duman benzeri bulutsular üreten “yıldızları” yerleştirmek için bir astral forma girebilir. Ayrıca iki yıldız arasında, mermileri engelleyen ve sesleri bastıran bir “kozmik bölünme” yaratabilirsiniz.

Astra, 2 Mart’ta yeni bir savaş geçişiyle birlikte oynanabilecek. Ücretsiz kullanıcılar yeni bir tabanca, yeni bir Versus kartı, yeni bir arkadaş ve yeni bir sprey alacak. Bu arada ödeme yapanlar bir balta, bir Cavalier Vandal ve Operator, başka bir Versus kartı ve kendi spreylerini alacaklar.

Astra’nın pratikte ne kadar iyi çalışacağını söylemek için henüz çok erken. Bununla birlikte, eklenmesi Riot’un Valorant ile devam eden stratejisinin ana hatlarını çizmeye yardımcı olur. Blizzard’ın Overwatch ile yaptığı gibi, Riot, sürekli genişleyen bir karakter karışımının, temel oyunun yeniliği sona erdikten sonra oyununu taze tutacağına bahse giriyor.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!