Ana SayfaHaberlerWABetaInfo'ya...

WABetaInfo’ya Göre iOS İçin WhatsApp, Sesli Mesajlar İçin İnceleme Aracı Geliştiriyor

WABetaInfo‘ya göre iOS için WhatsApp, sesli mesajlar için yeni bir inceleme aracı geliştiriyor. WABetaInfo tarafından keşfedilen bu özellik henüz halka açık değil, beta test kullanıcıları için bile mevcut değil. Şimdilik, testçiler yalnızca WhatsApp‘ta sesli mesajları dinlemek için farklı oynatma hızlarını deneyebilirler.

Bu işlev herkesin kullanımına sunulduğunda, kullanıcılar seslerini göndermeden önce dinleyebilecekler. Şu anda göndermeden önce sesi dinlemek zaten mümkün, ancak bu biraz zor. Örneğin, sesinizi WhatsApp‘a kaydederken başka bir uygulama açmanız gerekir.

WABetainfo‘ya göre, “bu yeni özellik (şu anda geliştirilmekte olan), sesli mesajı dinlemek için kolayca dokunabileceğiniz yeni bir İnceleme düğmesi ekleyecek.”

Bu nedenle, Gözden Geçir düğmesine dokunduktan sonra, kullanıcı sesli mesajı dinleyebilir ve ardından mesajı silip atmamaya veya göndermeye karar verebilir.

Şimdilik, bu özelliğin yayınlanma tarihi bulunmamakla birlikte büyük olasılıkla iOS ve Android kullanıcıları için kullanıma sunulacaktır. Göndermeden önce sesinizde bir sorun olup olmadığını kolayca bilemeyeceğiniz için bu işlev kullanıcılar için uzun süredir talep edilmektedir.

Uygulama ayrıca Facebook Messenger ile birlikte çalışabilirliği test ediyor. Son zamanlarda WhatsApp, Kaybolan Mesaj değişiklikleri ve iOS kullanıcıları için medya görüntülemede iyileştirmeler getirdi.

YORUM ALANI

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!