Western Digital 4TB Taşınabilir SSD’lerini Duyurdu

Western Digital, taşınabilir SSD’lerin birçoğunun maksimum depolama boyutunu 4 TB’a çıkarıyor. Daha önce, Western Digital’in SSD serisi 2 TB’ta maksimum seviyeye ulaştı.

4TB depolama yapılandırması, Western Digital’in My Passport ve WD_Black black markalarının yanı sıra yan kuruluşu SanDisk’in Extreme serisi altında satışa sunulacak. Tüm ürünler ayrıca beş yıllık garantiye sahip olacak.

Geçtiğimiz Ağustos ayında model yenilemesi alan Western Digital’in My Passport SSD’si 680$ ‘dan başlayan fiyatlarla 1050MB/sn’ye kadar okuma hızları ve 1000MB/sn. Yazma hızları vaat ediyor.

Western Digital 4TB Tasinabilir SSD'lerini Duyurdu 2

Western Digital’in Black P50 Game Drive SSD 4TB yapılandırması, 750$ ‘a perakende satış yapacak ve 2000MB/sn’ye kadar okuma ve yazma aktarım hızları içerecek. Bu harici SSD; PC, Nintendo Switch, PlayStation ve Xbox konsolları ile uyumludur.

SanDisk Extreme’in 4TB yapılandırması 700 dolara mal olacak ve 1050MB/s okuma ve 1000MB/s’ye varan yazma hızları vaat edecek. Daha da hızlı bir seçenek olan 4TB Extreme Pro 900$ ‘a mal olacak ve 2000MB/sn’ye kadar hem okuma hem de yazma aktarım hızları sunacak.

Western Digital, tüm bu ürünlerin kendi web sitesinde ve Western Digital web sitesinde “bu çeyrekte bu çeyrekte” piyasaya çıkmasının beklendiğini söylüyor.

YORUM ALANI

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!