Ana SayfaHaberWhatsApp...

WhatsApp Çıkartmaları Daha Kolay Bulunabilecek Yeni Özelliğini Test Ediyor

WhatsApp, çıkartma kısayolları için yeni bir arama ile TestFlight beta aracılığıyla 2.21.120.9 güncellemesini gönderdi. WhatsApp‘ta çıkartma aramak zaten mümkün, ancak şu anda beta sürümünde olan bu yeni güncelleme ile kullanıcılar bu özelliği daha kolay bulabilecekler.

Güvenilir WABetaInfo‘ya göre, çıkartma kitaplığınızdaki çıkartmalardan birini yansıtan belirli bir kelime veya emoji yazarken, WhatsApp, kullanıcıyı bir çıkartma bulunduğuna dair uyarmak için çıkartma düğmesini canlandıracak.

Varsayılan WhatsApp çıkartma paketleri bu özelliği zaten desteklemektedir, bu nedenle bunlardan birini yüklediyseniz, özelliğin WhatsApp hesabınız için kullanılabilir olup olmadığını görmek için sohbet çubuğuna emoji veya belirli kelimeler yazmayı deneyin.

WABetaInfo, “tasarımcılar genellikle emojileri çıkartmalarla ilişkilendirmediğinden” bu özelliğin üçüncü taraf çıkartma paketleri için çalışmayabileceğini söylüyor.

Uygulamanın arkasındaki ekip, kaybolma moduna destek gibi diğer bazı özellikler üzerinde de çalışıyor. Bu özellik kullanılabilir olduğunda, kullanıcının WhatsApp Ayarları, Gizlilik’e gitmesi ve ardından Kaybolma Modu işlevini açması gerekir.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!