Ana SayfaHaberlerWhatsApp'ın...

WhatsApp’ın iOS Beta Sürümü, Çoklu Cihaz Desteği İçin Çıkış Yap Butonu Getirildi

WhatsApp, bir süredir çoklu cihaz uyumluluğu üzerinde çalışıyor. Bu özellik, bir hesabın aynı anda birden fazla cihazda kullanılmasını destekleyeceği için WhatsApp için gerekli olacaktır. Şimdi bu çoklu cihaz desteğinin bir parçası olacak yeni bir özellik keşfedildi.

WABetaInfo’nun bildirdiğine göre, iOS 2.21.30.16 için WhatsApp beta yeni bir “Çıkış” özelliğiyle geliyor. Bu özelliğin çoklu cihaz desteğinin bir parçası olduğu söyleniyor ve adından da anlaşılacağı gibi, farklı bağlı cihazlardan çıkış yapmak için kullanılacaktır.

WABetaInfo ayrıca yeni özelliğin video tanıtımını da paylaştı. Temel olarak, bu özellik, kullanıcıların WhatsApp hesaplarının farklı cihazlarından çıkış yapmalarına izin verecektir. Şimdiye kadarki raporlara göre WhatsApp, bir WhatsApp hesabı için dört cihaza kadar destek ekliyor. Cihaz, özellik resmi olduğunda gelecekte değişebilir. Bu, akıllı telefonlar ve tabletler için desteğe izin vermesi açısından WhatsApp Web’den farklı olacaktır. Ayrıca, birincil cihazda aktif bir internet bağlantısı gerektirmez. Yeni oturum kapatma özelliği, gelecekte kullanıma sunulduğunda çoklu cihaz desteğinin bir parçası olacaktır.

WABetaInfo, bu özelliğin şu anda hem WhatsApp hem de WhatsApp Business için kusursuz çalıştığını ekledi. İOS için WhatsApp’ın en son beta sürümünde mevcuttur, ancak henüz genel beta sürümü kullanıcıları tarafından görülmemektedir. WhatsApp’ın da Android için piyasaya sürülmesi bekleniyor.

YORUM ALANI

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!