Windows 11 Duvar Kağıtları

Windows 11 Duvar Kağıtları

Windows 11 Duvar Kağıtları

Windows 11 Duvar Kağıtları

24 Haziranda duyurusu yapılan Windows 11 duvar kağıtları yayınlandı. Karanlık ve aydınlık modlar için ayrı tasarımlara sahip olan duvar kağıtları, dijital ortamda hazırlanmış görsellerden veya makro çekimlerden oluşuyor. Özellikle renk ve ışık karışımını tüm duvar kağıtlarında görüyoruz.

Canlı ve pastel tonların hakim olduğu duvar kağıtları Windows 11!İn modern arayüz çizgilerini yansıtıyor. Kâğıt sayfalarını andıran görseller, akışkanlar dinamiği ve doğadaki manzaralarından oluşan duvar kağıtlarının masa duvar kağıdı olarak oldukça güzel durduğunu söyleyebiliriz. Özellikle ikonların üste kullanımı düşünüldüğünde, çok sırıtmayan renk ve şekillerinden dolayı masa üstü kullanımı için oldukça rahat olduğu da söylenebilir.

Canlı renk ve pastel tonları hakim olduğu duvar kağıtlarında, mavi, turkuaz, kırmızı ve mor renklerin yoğun olarak kullanıldığını söyleyebiliriz. 3840 × 2400 piksel ve 2736 × 1539 çözünürlüğe sahip duvar kağıtlarının yatay dikdörtgen yapıda olduğunu belirtelim.

Toplam 31 adet görselden oluşan duvar kağıtları farklı renk geçişlerine ve ara sıcak tonlara sahip. Toplam 26.4 MB büyüklüğünde Windows 11 duvar kağıtlarını görsellerin altındaki indir yazısına tıklayarak veya en altta yer alan butonla basarak indirebilirsiniz. Toplu indirme linki en altta olup, açılan penceredeki sağ üst üç nokta ikonuna tıklayarak tüm dosyaları indirebilirsiniz.

Windows 11 Duvar Kağıtları

  • Dosya Adı: Windows 11 Duvar Kağıtlar
  • Toplam Dosya Boyutu: 26.4 MB
  • Duvar Kağıdı Sayısı: 31 adet
  • Çözünürlük: 3840 × 2400 piksel & 2736 × 1539 piksel

1 YORUM

  1. Duvar kağıtları çok kolay ve zahmetsiz indirilebiliyor, harika bir içerik olmuş elinize sağlık. Windows 11 ‘in tüm duvar kağıtlarını eklemişsiniz. Bazı sitelerde en üstteki birkaç tane duvar kağıdı vardı.

YORUM YAP

Yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin