Xiaomi Mi Max telefonu ve Mi Band 2 bilekliği sızdı

Xiaomi, 10 Mayısta düzenleyeceği lansmana 1 hafta kala Mi Max telefonu ve Mi Band 2 bilekliği ortaya çıktı.

Xiaomi’nin phablet kategorisine konumlandıracağı Mi Max, fotoğraftan görüleceği üzere düz alüminyum bir çerçeve ve kapasitif bir tuş takımı ile birlikte geliyor. GFXBench testinde sızan bilgilere göre telefon, 6.4-inç 1080p çözünürlüğünde IPS LCD ekrana, Snapdragon 650 chipsetine, 16MP arka 5MP ön kameraya, 3GB RAM‘e ve 32GB depolama alanına sahip olacak.

Mi Band 2’ye geçtiğimizde yine eski tasarımına benzer olduğunu görüyoruz. Bu sefer takip bilekliğine ekran yerleştiren Xiaomi, ayrıca üst tarafa da bir adet buton konumlandırmış.

Mi Band’i biraz hatırlayacak olursak, Gün içerisinde atılan adımları, uyku düzenini, kalp ritmi gibi bir çok şeyi üzerindeki sensörlerle takip eden uygun fiyatlı bir bileklik olarak çıkmıştı. Bataryanın nispeten uzun gitmesi ve uygun fiyatlı olması nedeniyle yoğun bir rağbet görmüş, sadece 3 ayda 1 milyon satılmıştı.

Tasarım ve donanım yenilenerek Mi Band 2 adıyla çıkan aktivite takip bilekliği, Mi Band kadar olmasa da yine uygun bir fiyat’dan satışı çıkacağını tahmin ediyoruz.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!