Xiaomi Mi Note 2 Cihazını 25 Ekimde Tanıtacak

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız haberi, gönderdiği davetiyeler ile kesinleştiren Xiaomi Mi Note 2 cihazını 25 Ekimde Tanıtılacak.

Çin menşeili akıllı cihaz, kulaklık ve taşınabilir şarj cihazı gibi ürünlerin pazarında çok ciddi bir söz sahibi olan Xiaomi, yeni Note serisi telefonunu 25 Ekimde Pekin’de yapacağı etkinlikte resmi olarak duyuracak.

Pocket Web’in yaptığı habere göre, Xiaomi gönderdiği davetiyede söylentileri doğrulayarak telefonun iki taraflı-eğimli ekran ile geleceğini belirtmiş. Teknik özellikler kısmı ise henüz resmi olarak onaylanmamış fakat çok yüksek ihtimalle şu şekilde olacak: İşlemci kısmında Snapdragon 821, 6 GB RAM ve 128 GB dahili hafıza.

Ayrıca telefon, ilk defa Note 7’de gördüğümüz iris tarayıcı, 5.7″ 2K çözünürlüğünde ekran, 23 ve 12 megapiksellik çift arka kamera, 3D dokunma teknolojisi ve ultrasonik parmak izi sensörü de telefonda yerini almış.

Bu özellikler ve fiyat konusunda kesin bilgi için lansman beklense de yine söylentilere göre, Mi Note 2, 445$ dolar civarında bir fiyat ile tanıtılacak.

YORUM ALANI

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!