Ana SayfaHaberYakında...

Yakında Spotify Masaüstü Uygulamasından Albümler İndirebileceksiniz

Spotify’ın masaüstü uygulaması yenilemesi kullanıcılara sunuluyor gibi görünüyor ve beraberinde çok kullanışlı bir özellik getiriyor: Albüm İndirmeleri. Uygulama, bir süredir çalma listelerinin bilgisayarınıza indirilmesini desteklemektedir. Müziğin çevrimdışıyken bile devam etmesini istiyorsanız güncelleme, kitaplığınızın yönetilmesini kolaylaştıracaktır. Bu özelliğin Premium abonelerle sınırlı olduğunu belirtmekte fayda var. Spotify‘ın belgelerine göre, ücretsiz kullanıcılar yalnızca podcast‘leri indirebilir.

Bir albümün indirilmesi, bir çalma listesinin indirilmesine benzer şekilde çalışır: sadece albümün sayfasına gidin ve indirme düğmesine basın. Daha sonra Çevrimdışı moda bir sonraki girişinizde kullanılabilir olmalıdır. Dinlemek istedikleriniz konusunda çok titiz olan biriyseniz, bu, çevrimdışı kitaplığınızı yönetmeyi kolaylaştırmalıdır.

Yakında Spotify Masaüstü Uygulamasından Albümler İndirebileceksiniz

Güncelleme ayrıca masaüstü ve web oynatıcısının görünümünün yanı sıra çalma listesi yönetiminin nasıl çalıştığını da içeriyor. Şu anda kullanıma sunuluyor gibi görünüyor – bazı Verge çalışanları dün aldı, diğerleri bugün. Yani görmüyorsanız, sıkı durun. Güncellemeyi aldığınızı bildiren bir ekran görmelisiniz.

YORUM ALANI

Anonim olarak yorum yapıyorsunuz, dilerseniz yapabilirsiniz.

Yorumları
Yorumunuzu giriniz!