YouTube, Şimdiye Kadar Aranan Bir Özellik Üzerinde Çalışıyor

YouTube, uzun zamandır en büyük video akışı platformu olmuştur ve kesinlikle kendi videolarınızı izlemek veya yayınlamak için harika bir platformdur. YouTube, haber, eğlence veya müzik videoları gibi her türlü görsel içeriğe ev sahipliği yapar, hepsini YouTube‘da bulabilirsiniz. YouTube her zaman içerik oluşturucularına ve izleyicilerine değer veren bir platform olmuştur ve bu nedenle yeni özellikler geliştirmeye devam etmektedirler. Son zamanlarda YouTube, en sevdikleri şarkıyı dinlemek için YouTube‘u kullanmayı seven birçok kişinin sorununu çözen, uzun zamandır özlenen bir özellik geliştirdi. Bu ilginç yeni özelliği ve çözdüğü sorunu ayrıntılı olarak bakalım.

Hiç kulaklığınızı takmak, uzanıp gözlerinizi kapatmak ve en sevdiğiniz müziği dinlemek ve bir döngüde dinlemeye devam etmek istediniz mi? Müziği seven biriyseniz, cevabınız muhtemelen büyük bir evet. Ancak, müzik çalmak için YouTube‘u kullanırken aynı şeyi yapmayı denediyseniz, muhtemelen gözlerinizi açıp şarkıyı tekrar çalmak için tekrar oynat düğmesine basmanın veya otomatik oynatmanızın açık olması durumunda geri düğmesine basmanın mücadelesinin farkındasınızdır. . Her müzik aşığı, gözlerini açmanın ve şarkıyı tekrar çalmanın, o şarkıyı dinleme deneyiminin tamamını mahvettiğini anlar.

Kullanıcılar uzun zamandan beri bu sorunla karşı karşıyaydı, ancak şimdi YouTube, videoların bittiğinde otomatik olarak yeniden oynatılması için yeni bir seçenek oluşturarak bu sorunu çözdü. Bu yeni seçenek birkaç gün önce piyasaya sürüldü ve yalnızca sınırlı cihazlarda kullanıldı ve yalnızca küçük bir grup kullanıcı buna sahip olduğunu bildirdi, ancak şimdi giderek daha fazla insan bu özelliği cihazlarında alıyor.

Bir video için tekrar oynatma seçeneğini açmak gerçekten çok basit, tek yapmanız gereken izlediğiniz YouTube videosunun sağ üst köşesindeki 3 noktaya dokunmak, 3 noktaya basarak alttan bir kutu yukarı kaydırmaktır. ekran. Bu kutu, kalite, rapor, oynatma hızı ve yeni ‘döngü’ seçeneğini içeren çeşitli seçeneklerden oluşur.

Yalnızca müzik dinlemek amacıyla yapılan diğer uygulamalar, şarkı dinleme söz konusu olduğunda YouTube’da her zaman bir üstünlüğe sahipti. YouTube bunu fark etti ve şimdi dinleme kontrolleri ve bu yeni döngü düğmesi gibi özellikler üzerinde çalışmaya başladı, bu yeni özelliklerin eklenmesi, platformu müziğe daha dost hale getirecek.

YORUM ALANI

Anonimsiniz. İsterseniz

yapabilirsiniz.

Yorumları

Yorumunuzu giriniz!